ReFit Fitness

Čo je to ReFit Fitness?

ReFit Fitness predstavuje unikátny koncept fitness zóny v priestoroch našej kliniky. Zóna je primárne zameraná na tréningy pod odborným dohľadom trénerov, no celkové vybavenie je prispôsobené aj na športovú rehabilitáciu. Skladá sa z funkčnej zóny, ktorá je vybavená aj na tréningy boxu a thajského boxu, ďalej silovej zóny, kardio zóny a k dispozícii je aj 35 metrov dlhá indoorová bežecká dráha, ktorá má využitie v tréningu, ale aj pri diagnostike chôdze a behu.

Prvý tréning

Po úvodnom rozhovore s klientom o jeho predstavách a cieľoch cvičenia tréner diagnostikuje pohybový stav klienta a následne vyhotoví vhodný tréningový plán, prispôsobený klientovým potrebám priamo na mieru.

Každý z trénerov sa individuálne venuje klientovi hneď od prvého tréningu a spoločne postupujú na ceste za klientovými cieľmi.

Neváhajte a príďte si vyskúšať prvý tréning ZDARMA!

Ponuka tréningov

Ponúkame individuálne kondičné, silové a bežecké tréningy pod odborným dohľadom skúsených trénerov z našich radov. K dispozícii sú aj individuálne tréningy boxu a thajského boxu, so zameraním na správnu techniku, rozvoj kondície a silových schopností. V prípade záujmu poskytujeme aj  tréningy vzpierania pod odborným vedením nášho hlavného trénera, ktoré sú zamerané na diagnostiku a cielený rozvoj mobility, sily a techniky vzpierania.

Okrem individuálnych tréningov ponúkame aj tréningy pre dvojice, trojice a štvorice. V rámci skupinových cvičení ponúkame kompenzačné cvičenia pre športové kluby a skupinové kruhové HIIT tréningy so zameraním na rozvoj kondície, sily a vytrvalosti.

V cene tréningu sú zahrnuté hygienické potreby a zaistenie pitného režimu.

Absolvujte 10 tréningov ReFit Fitness pod vedením kondičného trénera za akciovú cenu 279 €.

 

Silový tréning

Silový tréning

Sústava cvikov a opakovaní v určitých pravidelných intervaloch a cvičebných jednotkách.

Čítať viac
Funkčný tréning

Funkčný tréning

Funkčne trénovať znamená aktivovať tie svalové partie, ktoré majú byť pri danom pohybe zapojené.

Čítať viac
Bežecký tréning

Bežecký tréning

Naučíme vás bežať správne, ekonomicky, fyziologicky a hlavne bez bolestí.

Čítať viac
TRX tréning

TRX tréning

Závesné cvičenie rozvíja telesnú silu pomocou funkčných pohybov a dynamických polôh.

Čítať viac