ReFit Fitness

Čo je to ReFit Fitness?

ReFit Fitness predstavuje unikátny koncept fitness zóny v priestoroch našej kliniky. Zóna je primárne zameraná na tréningy pod odborným dohľadom trénerov, no celkové vybavenie je prispôsobené aj na športovú rehabilitáciu. Skladá sa z funkčnej zóny, ktorá je vybavená aj na tréningy boxu a thajského boxu, ďalej silovej zóny, kardio zóny a k dispozícii je aj 35 metrov dlhá indorová bežecká dráha, ktorá má využitie v tréningu, ale aj pri diagnostike chôdze a behu.

Prvý tréning

Po úvodnom rozhovore s klientom o jeho predstavách a cieľoch cvičenia tréner diagnostikuje pohybový stav klienta a následne vyhotoví vhodný tréningový plán, prispôsobený klientovým potrebám priamo na mieru.

Každý z trénerov sa individuálne venuje klientovi hneď od prvého tréningu a spoločne postupujú na ceste za klientovými cieľmi.

Vstupná diagnostika pohybového aparátu trénerom pri prvom tréningu je ZDARMA.

Ponuka tréningov

Ponúkame individuálne kondičné, silové a bežecké tréningy pod odborným dohľadom skúsených trénerov z našich radov. K dispozícii sú aj individuálne tréningy boxu a thajského boxu, so zameraním na správnu techniku, rozvoj kondície a silových schopností. V prípade záujmu poskytujeme aj  tréningy vzpierania pod odborným vedením nášho hlavného trénera, ktoré sú zamerané na diagnostiku a cielený rozvoj mobility, sily a techniky vzpierania.

Okrem individuálnych tréningov ponúkame aj tréningy pre dvojice, trojice a štvorice. V rámci skupinových cvičení ponúkame kompenzačné cvičenia pre športové kluby a skupinové kruhové HIIT tréningy so zameraním na rozvoj kondície, sily a vytrvalosti.

V cene tréningu sú zahrnuté hygienické potreby a zaistenie pitného režimu.

 

Silový tréning

Silový tréning

Sústava cvikov a opakovaní v určitých pravidelných intervaloch a cvičebných jednotkách.

Čítať viac
Funkčný tréning

Funkčný tréning

Funkčne trénovať znamená fyziologicky správne, nie s množstvom pomôcok.

Čítať viac
Bežecký tréning

Bežecký tréning

Naučíme vás bežať správne, ekonomicky, fyziologicky a hlavne bez bolestí.

Čítať viac
TRX tréning

TRX tréning

Závesné cvičenie rozvíja telesnú silu pomocou funkčných pohybov a dynamických polôh.

Čítať viac