Vstupná pohybová analýza

Vstupná pohybová analýza

Vstupná pohybová analýza predstavuje komplexné testovanie pohybu s cieľom vytvorenia individuálneho tréningového plánu pre každého klienta na mieru.

Celý proces je pod odborným dohľadom skúseného trénera z nášho tímu, ktorý na základe vstupného rozhovoru zistí všetky potrebné informácie a spoločne s klientom nastavia ciele tréningového plánu.

Nasleduje pohybová analýza, vďaka ktorej tréner odborne zmeria rozsahy pohybov jednotlivých kĺbov, svalové skrátenia a otestuje svalovú silu. Výsledky testovania klientovi dôkladne vysvetlí a na základe daných hodnôt zhotoví a prispôsobí individuálny tréningový plán.

Vstupná pohybová analýza obsahuje:

  • Rozhovor s osobným trénerom
  • Pohybovú analýzu
  • Vyhodnotenie výsledkov s následným odporučením
  • Vytvorenie individuálneho tréningového plánu

Pre podrobnejšiu analýzu môže tréner po dohode s klientom využiť aj prístrojovú pohybovú diagnostiku Vald Health jedným z prístrojov HumanTrak, ForceFrame alebo ForceDecks. To však už nespadá do cenníka vstupnej pohybovej analýzy.

Osobný tréner sa po vyhotovení tréningového plánu individuálne venuje klientovi hneď od prvého tréningu a spoločne postupujú na ceste za klientovými cieľmi. Pre lepšie sledovanie progresu klienta je možné pohybovú analýzu pravidelne opakovať a priebežne tak vyhodnotiť jeho stanovené ciele.

Dopyt na termín:

Povinná položka
Povinná položka
Povinná položka
Povinná položka
Povinná položka

Ak máte preferovaný dátum a čas vypíšte ho

Povinná položka
Povinná položka
Povinná položka
Povinná položka
V prípade zrušenia objednaného termínu v dobe kratšej ako 24 hodín vopred, Vám bude účtovaný storno poplatok v plnej sume
Zdieľať: