Funkčný tréning

Mnohí z nás určite poznajú ten nepríjemný pocit stuhnutia, alebo bolestí po dlhom sedení v práci za počítačom, alebo v aute. Večer to vystriedajú nekvalitným spánkom a na druhý deň znova to isté, nekvalitné pohybové vzory, dlhodobé sedenie a práca pod stresom. V Klinike ReFit spoločne zapracujeme na tom, aby sa toto stalo minulosťou a pomôžeme Vám v hľadaní nových fitness cieľov. Naučíme Vás správnym pohybom, nastavíme si pravidelné prestávky v práci od sedenia, vysvetlíme Vám aké sú najvhodnejšie polohy pre spánok a pre tých, ktorí majú v práci aj nadbytok stresu, máme k dispozícií relaxačné cvičenia pod vedením skúseného psychoterapeuta Juraja Paveleka.

Mnohí ľudia nevyužívajú správne svalové alebo pohybové stereotypy, ale náhradné, ktoré kompenzujú silnejšou svalovou skupinou. Preto vznikajú svalové bolesti, kĺbne blokády, asymetrie tela, skoliózy, vyžarovanie bolestí.

Funkčný tréning má za úlohu naučiť klienta využiť tie svalové skupiny, ktoré sú pri danom pohybe potrebné. Možnosti tréningu sú rôzne – ide o tréning funkčný, silový, kondičný, bežecký, vzpieračský.

Neváhajte a príďte si vyskúšať prvý osobný tréning úplne ZDARMA!


Dopyt na termín:

Povinná položka
Povinná položka
Povinná položka
Povinná položka
Povinná položka

Ak máte preferovaný dátum a čas vypíšte ho

Povinná položka
Povinná položka
Povinná položka
Povinná položka
V prípade zrušenia objednaného termínu v dobe kratšej ako 24 hodín vopred, Vám bude účtovaný storno poplatok v plnej sume
Zdieľať: