Bežecký tréning

Často sa vám stáva, že sa prichytíte pritom, ako lapáte po dychu? Napadlo vám, žeby ste to mohli zmeniť k lepšiemu? Alebo len máte pochybnosti o tom, či to robíte správne a bojíte sa , aby ste si neublížili. Bežecké tréningy pod dohľadom profesionála, sú preto pre vás to pravé!

                                     

Beh, alebo zo začiatku aj rýchla chôdza, patria k prirodzeným a základným lokomóciam človeka. Je to to najprirodzenejšie dynamické cvičenie, ktoré ľudia so svojím telom vykonávajú. Beh je komplexný koordinovaný pohyb, využívajúci väčšinu svalov tela. Každá ľudská bytosť behá odlišne, no isté všeobecné vlastnosti behu ako pohybu sú podobné.

                                                  

Pri behu si dokonale prečistíte hlavu, zabudnete na všetky problémy, jednoducho si užívate tú slobodu a voľnosť. Áno, aj toto sú slová nejedného športovca, z tých, ktorí podľahli čaru tohto športu. Neskutočné množstvo endorfínov vyplavených do vášho tela, vás určite nakopnú tým správnym spôsobom. Krok za krokom a ešte rýchlejšie. Rozbehnite sa aj vy. Nie je to nič ťažké, musíte sa však naučiť základné pravidlá, bez ktorých to nepôjde.

                            

V jednotlivých článkoch si rozoberieme bežeckú techniku, správnu obuv, správne oblečenie, typy bežeckých tréningov, zranenia, regeneráciu a mnoho ďalšieho.

V prípade, že máte tému, ktorá vás v súvislosti s behom zaujíma, neváhajte nás kontaktovať a my sa k danej téme vyjadríme.

                            


Dopyt na termín:

Povinná položka
Povinná položka
Povinná položka
Povinná položka
Povinná položka

Ak máte preferovaný dátum a čas vypíšte ho

Povinná položka
Povinná položka
Povinná položka
Povinná položka
V prípade zrušenia objednaného termínu v dobe kratšej ako 24 hodín vopred, Vám bude účtovaný storno poplatok v plnej sume
Zdieľať: