Inteligent load

Kineo Multistation je všestranné a inovatívne tréningové zariadenie, ktoré poskytuje širokú škálu možností na cvičenie hornej aj dolnej časti tela. Jedinečná konštrukcia stroja umožňuje tréning v otvorených aj uzavretých kinetických reťazcoch, vďaka čomu je vhodný pre rôzne tréningové metódy.

Jednou z kľúčových funkcií zariadenia Kineo Multistation je možnosť vykonávať excentrický tréning drepov, ktorý sa ukázal ako účinný pri prevencii zranení a neuromuskulárnom tréningu. Okrem toho voľné kladkové lano poskytuje nekonečné možnosti použitia pre hornú časť tela.

Kineo Multistation ponúka aj špecializované možnosti tréningu, ako napríklad inteligentný vertikálny skok, ktorý môže posunúť váš tréning silového skoku na vyššiu úroveň. Stroj ponúka aj rehabilitáciu kolena v otvorenom kinetickom reťazci (OKC), ktorá je analytická, spoľahlivá a inovatívna.

Medzi ďalšie pozoruhodné funkcie patrí funkčný tréning pomocou cvičení na voľnom lane, tréning jadra tela a tréning Run & Control do 5 m. Hyper-body Viscous Training je pridanou funkciou, ktorá umožňuje cielenú prácu na hypertrofii bicepsov a tricepsov.

Ak to zhrnieme, Kineo Multistation je komplexné tréningové zariadenie, ktoré ponúka širokú škálu možností na cvičenie hornej aj dolnej časti tela, prevenciu zranení, neuromuskulárny tréning, tréning silových skokov, rehabilitáciu kolien a funkčný tréning. Viskozitný tréning hypertíl je ďalšou výhodou pre cielenú prácu na svalovú hypertrofiu. Všetky tieto funkcie sú obsiahnuté v jednom stroji, ktorý poskytuje priestorovo úsporné riešenie pre fitnes a rehabilitačné zariadenia.

Zariadenie Kineo Multistation ponúka rôzne možnosti tréningu pre hornú aj dolnú časť tela. Otvorené a uzavreté kinetické reťazce umožňujú inovatívne tréningové metódy, napríklad excentrický tréning drepov na prevenciu zranení a neuromuskulárny tréning. Kábel s voľnou kladkou tiež poskytuje nekonečný rozsah cvičení pre hornú časť tela. Kineo Multistation ponúka aj špecializované tréningové možnosti, ako je inteligentný vertikálny skok na tréning silových skokov, rehabilitácia kolena v otvorenom kinetickom reťazci, funkčný tréning, tréning jadra a tréning Run & Control do 5 m. Okrem toho Hyper-body Viscous Training ponúka cielenú prácu na hypertrofiu bicepsov a tricepsov. Všetko v jednom stroji!

Zdieľať: