ReFit Fitness

Čo je to ReFit Fitness?

ReFit Fitness predstavuje unikátny koncept fitness zóny v priestoroch našej kliniky, ktorý je určený predovšetkým na športovú rehabilitáciu a osobné tréningy pod vedením fyzioterapeuta alebo trénera. Skladá sa z funkčnej zóny, silovej zóny, kardio zóny a pre klientov je k dispozícii aj 35 metrov dlhá indoorová bežecká dráha.

Kto je náš klient?

Tréningy s našimi odborníkmi sú vhodné pre všetkých ľudí, ktorí majú problémy alebo bolesti pohybového aparátu. Tieto tréningy sú zamerané najmä pre ľudí so sedavým zamestnaním, alebo ľudí, ktorí chcú cvičiť, no majú zdravotný problém a nevedia aké cviky alebo tréningové programy sú pre nich vzhľadom na ich zdravotný stav vhodné.

Okrem toho sa ako zdravotnícke centrum primárne zameriavame na liečbu pohybového aparátu a to sa snažíme aplikovať aj do osobných tréningov. Naším cieľom je udržanie klienta počas tréningu v zdravom pohybe, aby nielen čo najefektívnejšie dosiahol svoje tréningové ciele, ale rovnako sa aj chránil pred bolesťami pohybového aparátu, ktoré si nesprávnym cvičením môže ľahko privodiť.

Aký je postup pri trénovaní?

Prvý kontakt s klientom predstavuje úvodný rozhovor, ktorý je zameraný výhradne na získanie informácii o jeho zdravotnom stave a určenie cieľa, ktorý chce klient tréningom dosiahnuť.

Po úvodnom rozhovore s klientom o jeho predstavách a cieľoch cvičenia nasleduje vstupná pohybová analýza, kde tréner diagnostikuje jeho pohybový stav a následne vyhotoví vhodný tréningový plán, ktorý je prispôsobený klientovmu zdravotnému stavu a potrebám priamo na mieru.

Každý z trénerov sa individuálne venuje klientovi hneď od prvého tréningu a spoločne postupujú na ceste za klientovými cieľmi.

Ponuka tréningov

Ponúkame individuálne funkčné, silové a bežecké tréningy pod odborným dohľadom skúsených osobných trénerov z našich radov. Pri každom pacientovi postupujeme osobitne, preto má tréning súčasne aj charakter kompenzačného cvičenia ako prevencia zranení pohybového aparátu.

Okrem individuálnych tréningov ponúkame aj párové tréningy vo dvojici. V rámci skupinových cvičení ponúkame kompenzačné cvičenia pre športové kluby a skupinové kruhové a bežecké tréningy so zameraním na rozvoj kondície, sily a vytrvalosti.

V cene tréningu sú zahrnuté hygienické potreby a zaistenie pitného režimu.

Pokiaľ máte záujem na sebe pracovať a hľadáte individuálny profesionálny prístup, vyberte si z našej ponuky tréningov a prihláste sa! Náš tím odborníkov z Kliniky ReFit Vás rád privíta. Vyskúšajte prvý tréning ZDARMA!

Cena jedného tréningu je 35€ s DPH.

Absolvujte 10 tréningov ReFit Fitness pod vedením kondičného trénera za akciovú cenu 309 € s DPH.

 

 

 

Vstupná pohybová analýza

Vstupná pohybová analýza

Čítať viac
Funkčný tréning

Funkčný tréning

Čítať viac
Bežecký tréning

Bežecký tréning

Čítať viac
Inteligent load

Kineo Multistation

Čítať viac