Pooperačná rehabilitácia

U nás v Klinike ReFit berieme pooperačnú rehabilitáciu z komplexného hľadiska. Naším cieľom je poskytnutie komplexnej starostlivosti pre pacienta, a to od úvodného vyšetrenia, až po úplné zotavenie alebo návrat do športovej činnosti. Skladá sa z včasnej pooperačnej rehabilitácie, hneď po dokončení zákroku, kde aplikujeme predovšetkým fyzikálnu terapiu v podobe laseroterapie, elektroterapie, magnetoterapie alebo kineziologického tejpu. 

V ambulantnej fyzioterapií sa sústredíme na obnovenie rozsahu pohybu, zníženie opuchu a zápalovej reakcie tela, regenerácií mäkkých tkanív a starostlivosti o jazvu. Následne sa intenzívne venujeme zvýšeniu svalovej hmoty, sily a stabilizácií danej časti tela pomocou cvičení s rôznymi pomôckami, na čo využívame výhradne priestory nášho fitness centra, ktoré je prispôsobené priamo na športovú fyzioterapiu. Vďaka týmto podmienkam vieme simulovať podmienky pri záťaži v rôznych športových oblastiach, lepšie pripraviť pacienta na návrat do športovej činnosti a minimalizovať tak riziko opätovného zranenia.

Ak ide o operatívny zákrok, ktorému predchádza čakanie na termín operácie, je ideálne využiť tento čas u nás v podobe predoperačnej rehabilitácie, ktorá Vám zabezpečí okrem diagnostiky a edukácie stavu aj prípravu tela na samotný zákrok a výrazne tým urýchli samotnú pooperačnú rehabilitáciu.

       


Dopyt na termín:

Povinná položka
Povinná položka
Povinná položka
Povinná položka
Povinná položka

Ak máte preferovaný dátum a čas vypíšte ho

Povinná položka
Povinná položka
Povinná položka
Povinná položka
V prípade zrušenia objednaného termínu v dobe kratšej ako 24 hodín vopred, Vám bude účtovaný storno poplatok v plnej sume
Zdieľať: