Maderoterapia

Čo je to Maderoterapia?

Maderoterapia je metóda masáže, ktorá využíva drevené nástroje na stimuláciu rôznych častí tela. S pôvodom v tradičných terapiách ju dnes využívajú moderné wellness centrá, ale aj špecializovaní terapeuti. Drevené valce, hranolčeky a dosky sa šikovne prispôsobujú štruktúre tela a majú pre naše telo niekoľko blahodarných účinkov.


Priaznivé účinky Maderoterapie na ľudské telo

Maderoterapia ponúka celý rad výhod pre náš organizmus. Jedným z najvýraznejších efektov je zlepšenie elasticity kože a redukcia celulitídy. Táto technika tiež podporuje krvný obeh a lymfatický systém, čo prispieva k odstráneniu toxínov z tela. Okrem toho Maderoterapia pomáha formovať postavu a podporuje metabolizmus svalov, fascií, kože a podkožia. Táto metóda tiež podporuje zníženie stresu a zlepšuje celkovú duševnú pohodu.


Pre koho je Maderoterapia vhodná?

Maderoterapia je vhodná pre všetkých, ktorí hľadajú efektívny a prirodzený spôsob, ako zlepšiť svoju postavu a vnútornú pohodu. Je ideálna pre tých, ktorí chcú spojiť relaxáciu s regeneráciou. Bez ohľadu na to, či bojujete s celulitídou, hľadáte spôsob, ako formovať svoje telo, alebo jednoducho chcete zažiť príjemný a účinný spôsob relaxácie, Maderoterapia je pre ideálna voľba.


Kontraindikácie

Je dôležité mať na pamäti, že Maderoterapia nemusí byť vhodná pre každého. Medzi kontraindikácie patrí tehotenstvo, komplikované problémy s krvným tlakom, kožné ochorenia, akútne bolesti chrbtice a niektoré ďalšie zdravotné stavy. Pred začatím terapie odporúčame konzultovať s odborníkom alebo lekárom, aby sa zabezpečilo bezpečné prostredie a optimálne výsledky.


Maderoterapiu u nás ponúkame v dvoch formách:

Maderoterapia 55min. – nohy spredu a zozadu, zadok, boky a brucho – 50€

Maderoterapia 25min. – nohy spredu a zozadu + zadok – 35€

Zažite blahodarné účinky Maderoterapie ešte dnes a doprajte svojmu telu to najlepšie. Pre ďalšie informácie a rezervácie sa prihláste online vyplnením nášho dopytového formulára.


       

Dopyt na termín:

Povinná položka
Povinná položka
Povinná položka
Povinná položka
Povinná položka

Ak máte preferovaný dátum a čas vypíšte ho

Povinná položka
Povinná položka
Povinná položka
Povinná položka
V prípade zrušenia objednaného termínu v dobe kratšej ako 24 hodín vopred, Vám bude účtovaný storno poplatok v plnej sume
Zdieľať: