Klasická masáž

Klasická masáž predstavuje jednu z najčastejšie aplikovaných relaxačných procedúr. Ide o zostavu hmatov, ktoré na seba nadväzujú a prinášajú tak niekoľko veľmi dôležitých účinkov na ľudské telo. Vďaka špecifickým hmatom vytvára hĺbkové prekrvenie, čím relaxuje svalové napätie, znižuje bolestivosť tkaniva, svalové preťaženie a napomáha k obnove rozsahu pohybu v kĺboch. Ako najstaršia liečebná metóda pozitívne vplýva na odbúravanie stresových faktorov, pôsobí proti depresii, odbúrava napätie mäkkých štruktúr a napomáha psychickej rovnováhe. Terapeut počas klasickej masáže aplikuje na telo rôzne prírodné masážne oleje so špecifickou arómou.

Pre koho je klasická masáž vhodná?

Klasická masáž je vhodná pre ľudí s akútnymi ja chronickými bolesťami pohybového aparátu, stuhnutými svalmi, dlhodobými bolesťami chrbtice a sedavým zamestnaním. Na základe priaznivých účinkov pôsobí klasická masáž aj ako významná prevencia bolestí a poranení pohybového aparátu.

  

Dopyt na termín:

Povinná položka
Povinná položka
Povinná položka
Povinná položka
Povinná položka

Ak máte preferovaný dátum a čas vypíšte ho

Povinná položka
Povinná položka
Povinná položka
Povinná položka
V prípade zrušenia objednaného termínu v dobe kratšej ako 24 hodín vopred, Vám bude účtovaný storno poplatok v plnej sume
Zdieľať: