Pilates Medical

O službe:

  • Nové telo na pilatesovom prístroji Reformer Allegro 2. Získajte pevné a pružné telo v každom veku.

  • Cena služby:

    15 €

Fyzio Pilates Reformer cvičenie v rehabilitačnej a ortopedickej klinike v Bratislave. Exkluzívna novinka z USA pre skupinové cvičenie sa volá Reformer Allegro 2. Pôvodný patent Josepha Pilatesa vylepšili americkí experti do modernej formy, ktorá umožňuje precvičiť novým spôsobom všetky svalové skupiny. Cvičením na Reformeri Allegro 2 získate pevné a pružné telo v každom veku.

Vďaka moderným materiálom a technologickým postupom dostali Pilatesove prístroje novú tvár a vo svete fitness, rehabilitačnej a športovej medicíny znamenajú úplnú revolúciu. S pomocou Reformera Allegro 2 sa dá dosiahnuť želaný výsledok oveľa rýchlejšie ako pri cvičení Pilates na žinenkách. Tvorca totiž použil pri konštrukcii  systém závesných oceľových pružín, takže pri cvičení musia svaly prekonávať a brzdiť elastický odpor pružín. 

Reformer Allegro 2 poskytuje možnosť realizovať stovky cvikov pre celé telo, stačí iba zmeniť polohu. Cvičiť možno v ľahu, v kľaku, v sede i v stoji. Telo sa postupne stane pevným a pružným, zmiznú tukové vankúšiky, posilnia sa svaly brucha, ramien, sedacej časti a stehien. Telo získa štíhly profil vyšportovanej postavy.

Cvičenia na Reformeroch Allegro 2 preferujú aj jednotlivci, ktorí inak nevyhľadávajúú silové cvičenia v posilňovni. Svaly celého tela sú namáhané bez potreby prekonávať gravitáciu, každá z piatich pružín na prístroji je kalibrovaná na inú silu a ich vzájomnou kombináciou sa dá navrhnúť program cvičenia tak pre začiatočníkov, ako i pre fyzicky mimoriadne zdatných jedincov.

Skupinové cvičenia Reformer Allegro 2 cvičíme pod dohľadom vyškoleného inštruktora a lekcie trvajú 50 minút.

Kalendár najbližších termínov

{{ter.lektor}}
  • (obsadenosť)
Pre najbližsie obdobie nie sú naplánované žiadne termíny