Jogová terapia

Súčasná doba, životný štýl, sedavé zamestnanie, nesprávne vykonávanie pohybu pri športe či nesprávne cvičenie so záťažkou, ale aj zlé pohybové návyky z bežného života, spôsobujú čoraz viac problémy s pohybovým aparátom, bolesť a nakoniec ochorenie. Preto, aby sme predišli závažným problémom, je potrebná pohybová "inteligencia", ktorou si osvojíme zdravé princípy pohybu a prenesieme ich aj do bežného života. Jogová terapia pôsobí hlavne ako prevencia a učí nás rozpoznávať nerovnováhu na telesnej úrovni, úrovni dychu či mysle. Pomocou vedomého pohybu, v súlade s dychom a vedomím prispievame k obnoveniu základných funkcií organizmu, odstraňovaniu nerovnováhy, k podpore a pochopeniu morálnych a etických princípov voči sebe a okoliu.

Na jogovej terapii sa budeme učiť pracovať s telom, dychom aj mysľou. Budeme kultivovať vlastnú pozornosť a citlivosť k sebe samým, aby sme si dokázali uvedomiť, ktoré konanie, pohyb, zmena dychového vzorca či emócia má na nás vplyv a ako vlastnými silami nastoliť v našom organizme opäť rovnováhu.

Jogová terapia bude pre Vás cvičením, v ktorom nebudete napodobňovať inštruktora, ale každej pozícii dodáte vlastnú formu a obsah a objavíte nový prežitok.

Dopyt na termín:

Povinná položka
Povinná položka
Povinná položka
Povinná položka
Povinná položka

Ak máte preferovaný dátum a čas vypíšte ho

Povinná položka
Povinná položka
Povinná položka
Povinná položka
V prípade zrušenia objednaného termínu v dobe kratšej ako 24 hodín vopred, Vám bude účtovaný storno poplatok v plnej sume
Zdieľať: