Hyperbarická komora

Cíťte sa lepšie vďaka hyperbarickej kyslíkovej terapii

Priaznivé účinky liečby kyslíkom poznáme už od roku 1931, no až v posledných rokoch je táto metóda všeobecne známejšia. Oxygenoterapia zvyšuje koncentráciu kyslíka v krvnej plazme, vďaka čomu zvyšuje prietok krvi kapilárnym riečiskom, čo zlepšuje dodávku kyslíka a dôležitých živín do celého organizmu.


1. Pri vstupe do nášho centra absolvujete krátku konzultáciu.

2. Prezlečiete sa do oblečenia zo 100% bavlny. Toto oblečenie si prinesiete so sebou, alebo vám ho vieme poskytnúť aj my.

3. Vstúpte do hyperbarickej komory, ktorá je dostatnočne priestranná. Zmestia sa do nej až dvaja ľudia. 

4. Ak máte problém s uzavretými priestormi alebo trpíte klaustrofóbiou, môžete absolvovať kyslíkovú terapiu vdychovaním cez masku.

5.  Terapia trvá 60 minút. Do 20 min (od začiatku terapie) sa zvýši objem mozgovej činnosti. Do 30 min sa začnú okysličovať kĺby a do hodiny sa z tela odúravajú toxíny.

6. Odporúčame absolvovať aspoň 10 terapií, aby ste posilnili pozitívny účinok na organizmus.


Zo športu - Oxygenoterapia je v športových kruhoch známa ako povolený doping. Zvyšuje výkonnosť až o 25 %. Dlhodobo je využívaná elitnými športovcami na zvýšenie výdrže a schopnosť rekonvalescencie. Všetky priaznivé účinky kyslíka spolu so zvýšenou tvorbou kolagénu robia z kyslíkovej terapie mimoriadne skvelý podporný prostriedok pre športovcov.

Pomáha vyzerať mladšie - Kyslíková terapia zvyšuje produkciu živín a aminokyselín hlboko vo vnútri tkanív, čím pomáha pokožke vyzerať mladšie a sviežejšie. Taktiež sa táto terapia ukázala ako efektívna proti celulitíde, pomáha redukovať vrásky a v neposlednom rade pomáha s liečbou akné, ekzémom a psoriázou.


Dopyt na termín:

Povinná položka
Povinná položka
Povinná položka
Povinná položka
Povinná položka

Ak máte preferovaný dátum a čas vypíšte ho

Povinná položka
Povinná položka
Povinná položka
Povinná položka
V prípade zrušenia objednaného termínu v dobe kratšej ako 24 hodín vopred, Vám bude účtovaný storno poplatok v plnej sume