Dr. Erkin

Dr. Erkin – Manažment liečby bolesti

 

Manažment bolesti pod vedením Dr. Erkina Dzhamanbaeva.

Liečite sa dlhodobo na ochorenie pohybového aparátu, ale váš stav sa nezlepšuje? Máte od rôznych lekárov predpísaných niekoľko liekov, ktoré nepomáhajú, alebo máte kombináciu niekoľkých chorôb, chronické bolesti, či nízky level fyzickej aj duševnej energie?

Holistický prístup Dr. Erkina nie je cielený na liečenie konkrétneho ochorenia, no na komplexné vyliečenie vášho tela, obnovu myslenia a duše prirodzenou cestou.

Dr. Erkin je celosvetovo uznávaný lekár – odborník so špecializáciou na manažment systematického odstránenia akejkoľvek bolesti pomocou všetkých dostupných prostriedkov. Pri svojej liečbe využíva okrem osteopatických techník, tradičnej čínskej medicíny, psychoterapie, respiračnej terapie a fytoterapie aj princípy Ajurvédy. Dlhodobo pôsobil ako lekár so zameraním na neurologických, ortopedických, traumatologických, reumatických a pneumologických postkovidových pacientov v Ekvádore, Južnej Kórei, Kyrgystáne, Rusku, Indii a povojnovej oblasti. Vďaka bohatým skúsenostiam v rámci jeho viac ako 30 ročnej praxe, štúdiom kultúr a liečebných postupov po celom svete vydal Dr. Erkin 16 odborných publikácii kníh o liečbe bolesti na rôznych úrovniach ľudského tela.

Na základe doterajších vyšetrení skonzultuje váš zdravotný stav a odporučí najlepší možný spôsob liečby vzhľadom na indikácie a kontraindikácie. Forma odporučenej liečby pozostáva z dychových a psychologických cvičení, osteopatických princípov liečby, chiropraxie, fyzioterapie, tradičnej čínskej medicíny, manuálnych techník ako GuaSha, mobilizácie IASTM, SuJok, Shiatsu, Marma, terapie ESWT, QiGong terapie, bankovania Hidjama, viscerálnej terapie a fytoterapie.

 

Objednajte sa na vstupnú konzultáciu s Dr. Erkinom:

Dopyt na termín:

Povinná položka
Povinná položka
Povinná položka
Povinná položka
Povinná položka

Ak máte preferovaný dátum a čas vypíšte ho

Povinná položka
Povinná položka
Povinná položka
Povinná položka
V prípade zrušenia objednaného termínu v dobe kratšej ako 24 hodín vopred, Vám bude účtovaný storno poplatok v plnej sume
Zdieľať: