HumanTrak diagnostika

Zmerajme čo oko nevidí!

Pomocou objektívnych údajov pomôžeme našim  klientom vrátiť sa do práce, hrať sa a žiť rýchlejšie a silnejšie so systémom analýzy pohybu HumanTrak. 

Spresnime vyšetrenie objektívnym meraním!

Systém HumanTrak, založený na klinickom výskume, využíva systém 3D na sledovanie pohybu a vytvára dynamický 3D model nášho pacienta. Táto podrobná analýza ich pohybu sa deje v reálnom čase, čo umožňuje okamžite vyhodnotiť pohyb našich pacientov a prispôsobiť programy obnovy jasným a merateľným cieľom. Napokon automatické a tlačiteľné prehľady pomáhajú pri sledovaní pokroku a objektivizácií výsledkov pre našich klientov a zároveň im umožňujú pracovať s údajmi medzi schôdzkami.

HumanTrak zaznamenáva rozsah pohybu kĺbov, rozloženie sily na jednotlivé segmenty nášho tela a naklápanie jednotlivých rovín (ramena, panva, kolená) pri daných pohyboch. Vďaka týmto údajom sa môžme rýchlo a efektívne dostať k podrobnej analýze pohybov vášho tela a spresniť tak diagnostiku našich pacientov.

Správna diagnostika je kľúčom k vyliečeniu pacienta.

 


Dopyt na termín:

Povinná položka
Povinná položka
Povinná položka
Povinná položka
Povinná položka

Ak máte preferovaný dátum a čas vypíšte ho

Povinná položka
Povinná položka
Povinná položka
Povinná položka
V prípade zrušenia objednaného termínu v dobe kratšej ako 24 hodín vopred, Vám bude účtovaný storno poplatok v plnej sume
Zdieľať: