Mgr. Peter Bobik

O mne:

  • Zameranie:

    Funkčné a silové tréningy, edukácia správnych pohybových stereotypov, dynamický a statický strečing.

  • Adresa:

    Gagarinova 5/B, 821 01 Bratislava

Mgr. Peter Bobik

Kondičný tréner

Mgr. Peter Bobik je absolventom Fakulty Telesnej výchovy a športu Univerzity Komenského v Bratislave, so zameraním na Trénerstvo a učiteľstvo telesnej výchovy so špecializovaným štúdiom: Kondičný tréner vo výkonnostnom a vrcholovom športe.
K vysokoškolskému štúdiu trénerstva a učiteľstva telesnej výchovy, ho priviedol vzťah k športu. Peter sa v minulosti venoval futbalu a má v ňom až 15 ročné skúsenosti. Počas tejto doby mal možnosť spoznať ako pracuje ľudské telo, ako reaguje na rozličné druhy tréneningových jednotiek, regeneráciu, stravu a s tým spojené prenesenie do hry. Na základe toho vie teraz pomôcť v rôznych oblastiach prípravy na pohybovú aktivitu či už bežnú populáciu ľudí, amaterérskych alebo profesionálnych športovcov.
Venuje sa:
Diagnostika pohybového aparátu, správne držanie tela, správne pohybové vzorce, nácvik správneho dýchania, naberanie svalovej hmoty, predchádzanie úrazov pri športe aj pri bežnej populácii, redukcia hmotnosti, poradenstvo ohľadom výživy, zlepšenie pohybových schopností - sila, rýchlosť, vytrvalosť a rozvoj koordinačných schopností.
Školenia, kurzy, konferencie:
 - Diagnostika pohybového aparátu
 - Škola drepu 
 - Škola vzpierania
 - Funkčná sila s kettlebelom 
 - Moje najlepšie tréningové plány (Rady active akadémia)
 - Výživa pre výkon a zdravie (Milan Sadliak)
 

Dopyt na termín:

Povinná položka
Povinná položka
Povinná položka
Povinná položka
Povinná položka

Ak máte preferovaný dátum a čas vypíšte ho

Povinná položka
Povinná položka
Povinná položka
Povinná položka
V prípade zrušenia objednaného termínu v dobe kratšej ako 24 hodín vopred, Vám bude účtovaný storno poplatok v plnej sume