Mgr. Michal Englman

O mne:

  • Zameranie:

    Preferuje zodpovedný a individuálny prístup ku klientom s cieľom zlepšiť ich zdravotný ako aj duševný stav, redukovať telesnú hmotnosť, zvýšiť svalovú silu, funkčnosť a rozsah pohybu.

  • Adresa:

    Gagarinova 5/B, 821 01 Bratislava

Mgr. Michal Englman

Kondičný tréner

Michal je absolventom fakulty telesnej výchovy a športu. Počas štúdia sa uprel na to, ako môže šport pozitívne vplývať na životy ľudí rôznych vekových kategórií, tiež sa zameral na výživu, diagnostické metódy alebo redukciu chorôb z inaktivity. Svoje štúdium sa mu podarilo ukončiť s červeným diplomom. Momentálne študuje diplomovaného fyzioterapeuta a pokračuje v získaní vysokoškolského titulu “PhDr.” Od svojich 7 rokov aktívne hráva futbal a tiež sa venoval 2 roky trénovaniu deti vo futbale. Pôsobil aj ako osobný tréner v Bratislave a svoje vedomosti si preveril pomocou Active IQ diplomom v Dubaji. Preferuje zodpovedný a individuálny prístup ku klientom s cieľom zlepšiť ich zdravotný ako aj duševný stav, redukovať telesnú hmotnosť, zvýšiť svalovú silu, funkčnosť a rozsah pohybu. Pohybovú aktivitu vidí ako liek a preto si mysli, že žiadny pocit nie je taký skvelý ako sa cítiť fit.

Dopyt na termín:

Povinná položka
Povinná položka
Povinná položka
Povinná položka
Povinná položka

Ak máte preferovaný dátum a čas vypíšte ho

Povinná položka
Povinná položka
Povinná položka
Povinná položka
V prípade zrušenia objednaného termínu v dobe kratšej ako 24 hodín vopred, Vám bude účtovaný storno poplatok v plnej sume