Abel Wutun

O mne:

Abel Wutun

Špecializovaný masér

Narodil sa v  Holandsku. Jeho otec pochádza z tropického ostrova Indonézie –Bali. Od detstva prichádzal do priameho kontaktu  s tradíciami exotickej balianskej masáže inšpirovanej starovekými indonézskymi liečiteľmi. Umenie exotickej masáže sa traduje z generácie na generáciu. 

Život  v neporušenej prírode ho inšpiroval spoznávať jej výnimočnú liečivú silu a harmóniu.  

Masáž má blahodarný vplyv na organizmus a zosúladenie telesnej a duševnej rovnováhy, ktorá je pre celkové zdravie človeka veľmi dôležitá. 

Dlhodobo pracoval a pôsobil v rámci svojho odboru v Austrálii a Novom Zélande. V posledných rokoch pracoval ako vysoko kvalifikovaný masér a terapeut v luxusnom 5* hoteli v Dolomitoch v Taliansku. 

Vo svojej masérskej praxi sa intenzívne venuje štúdiu biointegrovanej medicíne. Jeho snahou je nielen zbaviť človeka momentálnej bolesti, tak aby sa osoba cítila  komfortne vo svojom tele, ale odstrániť konkrétnu príčinu bolesti. Poskytuje profesionálne terapeutické masáže.

Dopyt na termín:

Povinná položka
Povinná položka
Povinná položka
Povinná položka
Povinná položka

Ak máte preferovaný dátum a čas vypíšte ho

Povinná položka
Povinná položka
Povinná položka
Povinná položka
V prípade zrušenia objednaného termínu v dobe kratšej ako 24 hodín vopred, Vám bude účtovaný storno poplatok v plnej sume